Nëna e foshnjës 5-muajshe me Leuke mi kërkon ndihmën tuaj

Uncategorized

Një qytetare ka shkruar sot në redaksainë e JOQ Albania.

Gruaja në mesazhin e saj bën apel për ndihmë për kushurirën e saj 23-vjeçare e cila është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për mbështetje financiare për kurimin e saj.

Vajza vuan nga Leukemia Akute dhe për realizimin e operacionit i duhen 250,000,00 euro.

23-vjeçarja e cila quhet Romina Sherifi është nëna e një foshnje të vogël vetëm 5-muajshe.

Mesazhi i poltë i kushurirës së pacientes:

Përshëndetje JOQ quhem Erinda Shaqiri. Dua t’ju postoj një problem po do ju lusja shumë ta publikoni pak. Kam një kushurirë 23 vjeçe dhe është shumë sëmurë dhe do doja ta bëni share ju per një ndihmë, ju flm shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *