Nëna e foshnjës 5-muajshe me Leuke mi kërkon ndihmën tuaj

Një qytetare ka shkruar sot në redaksainë e JOQ Albania. Gruaja në mesazhin e saj bën apel për ndihmë për kushurirën e saj 23-vjeçare e cila është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për mbështetje financiare për kurimin e saj. Vajza vuan nga Leukemia Akute dhe për realizimin e operacionit i duhen 250,000,00 […]

Continue Reading